2026-03-27
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN156AT20-P02 |
| Diagonale Afmeting | 15.6" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 344.232(B)×193.536(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Kijkrichting | - |
| Responstijd | - |
| Kijkhoek | - |
| Bedrijfsmodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Ondersteunde Kleuren | 262K |
| Lichtbron | WLED, Met LED Driver |
| Vormstijl | - |
| Ontworpen Voor | Laptop |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |