2026-04-07
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN156AT17-W02 |
| Diagonale Afmeting | 15.6" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Pixelformaat | RGB Vertical Stripe |
| Actief Gebied | 344.232(B)×193.536(H) mm |
| Randopening | - |
| Luminantie | - |
| Contrastverhouding | 300:1 (Min.) (TM) |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Responstijd | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijkhoek | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Ondersteunde Kleuren | 262K |
| Lichtbron | WLED |
| Vormstijl | Wedge (PCBA Gebogen, T≥5.2mm) |
| Ontworpen Voor | Laptop |
| Beeldverversingssnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Interface Type | LVDS (1 kanaal, 6-bit), 40 pins Connector |
| Voeding | 3.3V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |