bedrijfscasussen over LTN154BT06-003 Samsung LCD-scherm Inleiding tot de functies en parameters
Evenementen
Contacteer ons
chance
Contact opnemen
LTN154BT06-003 Samsung LCD-scherm Inleiding tot de functies en parameters
Merk Samsung
Model P/N LTN154BT06-003
Diagonale Afmeting 15.4"
Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1440(RGB)×900, WXGA+ 110PPI
Pixelformaat RGB Verticale Streep
Actief Gebied 331.56(B)×207.225(H) mm
Randopening -
Kijkrichting -
Responstijd -
Kijkhoek -
Bedrijfsmodus TN, Normaal Wit, Transmissief
Ondersteunde Kleuren 262K
Lichtbron WLED
Vormstijl Wedge (PCBA Gebogen, T≥5.2mm)
Ontworpen Voor Laptop
Framesnelheid 60Hz