2026-03-30
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN154BT06-003 |
| Diagonale Afmeting | 15.4" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1440(RGB)×900, WXGA+ 110PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Streep |
| Actief Gebied | 331.56(B)×207.225(H) mm |
| Randopening | - |
| Kijkrichting | - |
| Responstijd | - |
| Kijkhoek | - |
| Bedrijfsmodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Ondersteunde Kleuren | 262K |
| Lichtbron | WLED |
| Vormstijl | Wedge (PCBA Gebogen, T≥5.2mm) |
| Ontworpen Voor | Laptop |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchpaneel | - |
| Interface Type | LVDS (2 ch, 6-bit) |