2026-03-31
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTN141XA-L02 |
| Diagonale grootte | 14.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 768, XGA 91PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 285.696 ((W) × 214.272 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Luminansie | - |
| Zienhoek | 45/45/15/30 (type) |
| Goed zicht op | Om zes uur. |
| Kleurdiepte | 262K |
| De vorm van de contour | - |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Contrastverhouding | 230: 1 (Typ.) (TM) |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactie | 10/30 (typisch) (Tr/Td) ms |
| Achterlicht | 1 PC CCFL, 10K uur, Geen chauffeur |
| Gebruikt voor: | Laptop |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |