2026-04-07
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTN141AT02-501 |
| Diagonale grootte | 14.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 800, WXGA 107PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 303.36 ((W) × 189.6 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Helderheid | - |
| Contrastverhouding | 3001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 45/45/15/30 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | Om zes uur. |
| Reactietijd | 16 (Type.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 262K |
| Typ van de lamp | 1 pc CCFL, 10K uur, zonder chauffeur |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Vormstijl | - |
| Toepassing | Laptop |
| Signalinterface | LVDS (1 uur, 6 bits) |