2026-03-13
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN140KT14-401 |
| Diagonale Afmeting | 14.0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1600(RGB)×900, HD+ 131PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 309.6(B)×174.15(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Omtrek(mm) | 320.4(B)×205.1(H)×3(D) |
| Luminantie | 250 (Typ.)(cd/m²) |
| Kijkhoek | 45/45/20/40 (Typ.)(CR≥10) |
| Goede Weergave bij | 6 uur |
| Kleurdiepte | 262K 48% NTSC |
| Omtrek Vorm | Slim (PCBA Plat, T≤3.2mm) |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%), Harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 400 : 1 (Typ.) (TM) |
| Werkmodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Reactie | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Achtergrondverlichting | WLED , 15K uur , Met LED Driver |
| Gebruikt voor | Laptop |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | eDP (1 Lane), HBR1 (2.7G/lane), 30 pins Connector |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |