2026-03-13
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN140KT13-301 |
| Diagonale Afmeting | 14.0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1600(RGB)×900, HD+ 131PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 309.6(B)×174.15(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Omtrek Afm. | 320.4(H)×205.1(V)×3.6(D) mm |
| Behandeling | Antiglans (Haze 25%), Harde coating (3H) |
| Luminantie | 250 cd/m² (Typ.) |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Responstijd | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijkhoek | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Ondersteunde Kleuren | 262K 48%NTSC |
| Lichtbron | WLED [10S4P], 15K uur, Met LED Driver |
| Vormstijl | Plat (PCBA Plat, T3.4~4.0mm) |
| Ontworpen Voor | Laptop |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Interface Type | eDP (1 Lane) , HBR1 (2.7G/lane) , 30 pins Connector |
| Voeding | 3.3V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |