2026-03-27
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN140HL05-401 |
| Diagonale Afmeting | 14.0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 157PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 309.31(B)×173.99(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Omtrek(mm) | 320.4 × 205.6× 3 (H×V×D) |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 25%), Harde coating (3H) |
| Luminantie | 250 cd/m² (Typ.) |
| Contrast Ratio | 600 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Reactie | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Werkmodus | PLS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Kleurdiepte | 262K 45%NTSC |
| Achtergrondverlichting | WLED, 15K uur, Met LED Driver |
| Omtrek Vorm | Slank (PCBA Plat, T≤3.2mm) |
| Gebruikt voor | Laptop |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | eDP (2 Lanes), 30 pins Connector |
| Voedingsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |