2026-04-06
| Fabrikant | Samsung |
| Modelnaam | LTN133YL06-H01 |
| Schermgrootte | 13,3 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 3200(RG/BW)×1800, Quad- |
| Pixelindeling | RG/BW LCD PenTile |
| Actief gebied | 293,44(B)×165,06(H) mm |
| Bezelopening | - |
| Afmetingen (mm) | 306,15(B)×194,31(H) ×2,8(D) mm |
| Behandeling | Glare (Haze 0%), Harde coating (3H) |
| Luminantie | 300 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 4000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Responstijd | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Bedrijfsmodus | PLS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Ondersteunde kleuren | 16,7M 72% NTSC |
| Lamp type | 9S6P WLED , 15K uur , Met LED Driver |
| Gewicht | - |
| Gebruikt voor | Laptop |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | eDP (4 Lanes) , eDP1.3 , 40 pins Connector |
| Voedingsspanning | 3,3V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |