2026-04-13
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN133YL03-W01 |
| Diagonale Afmeting | 13.3" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 3200(RG/BW)×1800, Quad-HD+ 226PPI |
| Pixelformaat | RG/BW LCD PenTile |
| Actief Gebied | 293.44(B)×165.06(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Helderheid | - |
| Contrastverhouding | 400:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Responstijd | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Weergavekleuren | 16.7M |
| Lamp Type | WLED |
| Frequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Vorm Stijl | - |
| Toepassing | Laptop |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |