2026-04-09
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN133HL10-201 |
| Diagonale Afmeting | 13.3" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 293.472(B)×165.078(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Helderheid | - |
| Contrastverhouding | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | PLS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Responstijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Weergavekleuren | 262K |
| Lamp Type | WLED, 15K uur, Met LED Driver |
| Frequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Vorm Stijl | Slank (PCBA Plat, T≤3.2mm) |
| Toepassing | Laptop |
| Signaal Interface | eDP (2 Lanes) Connector |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |