2026-04-09
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN133HL08-802 |
| Diagonaal Maat | 13.3" |
| Paneel Type | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI |
| Pixel Formaat | RGB Vertical Stripe |
| Actief Gebied | 293.472(B)×165.078(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Luminantie | - |
| Contrast Ratio | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Reactie | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Werkmodus | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Kleurdiepte | 262K |
| Achtergrondverlichting | WLED, 15K uur, Met LED Driver |
| Omtrek Vorm | Slim (PCBA Plat, T≤3.2mm) |
| Gebruikt voor | Laptop |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaal Type | eDP (2 Lanes) Connector |
| Voedingsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |