2026-04-09
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTN133HL07-702 |
| Diagonale grootte | 13.3 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 166PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 293.472 ((W) × 165.078 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Luminansie | - |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 30 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Operatiemodus | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 262K |
| Lichtbron | WLED, 15 km uur, met LED-driver |
| Vormstijl | Slim (PCBA plat, T≤3,2 mm) |
| Ontworpen voor | Laptop |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | eDP (2 lijnen)connector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |