2026-04-09
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTN133HL06-201 |
| Diagonale grootte | 13.3 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 166PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 293.472 ((W) × 165.078 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst (mm) | 317.2 ((W) × 177.7 ((H) |
| Luminansie | - |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Kleurdiepte | 262K |
| De vorm van de contour | Slim (PCBA plat, T≤3,2 mm) |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Behandeling | - |
| Contrastverhouding | 800: 1 (Typ.) (TM) |
| Werkstand | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Reactie | 30 (Typ.) (Tr+Td) ms |
| Achterlicht | WLED, 15K uur, met LED Driver |
| Gebruikt voor: | Laptop |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | eDP-aansluiting (2-band) |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |