2026-04-07
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN133HL05-401 |
| Diagonale Afmeting | 13.3" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 293.472(B)×165.078(H) mm |
| Randopening | - |
| Buitenafmetingen | 306.3(B)×195.2(H)×3(D) mm |
| Helderheid | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Weergavekleuren | 262K 47%NTSC |
| Frequentie | 60Hz |
| Vormstijl | Slank (PCBA Plat, T≤3.2mm) |
| Oppervlak | Antireflectie |
| Contrastverhouding | 600:1 (Typ.) (TM) |
| Weergavemodus | PLS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Lamp Type | 9S4P WLED , 15K uur , Met LED Driver |
| Touchscreen | Zonder |
| Toepassing | Laptop |
| Signaalinterface | eDP (2 Lanes) , HBR1 (2.7G/lane) , 30 pins Connector |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |