2026-04-09
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTN133HL02-201 |
| Diagonale grootte | 13.3 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 166PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 293.472 ((W) × 165.078 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 317.2 ((W) × 177.7 ((H) mm |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | - |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Afbeeldingsmodus | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 30 (Type.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 262K |
| Typ van de lamp | WLED, 15 km uur, met LED-driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Vormstijl | Slim (PCBA plat, T≤3,2 mm) |
| Toepassing | Laptop |
| Signalinterface | eDP-aansluiting (2-band) |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |