2026-03-18
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN133AT31-201 |
| Diagonale Afmeting | 13.3" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366(RGB)×768, WXGA 118PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 293.42(B)×164.97(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Omtrek(mm) | 314.1 × 188.7× 3.6 (H×V×D) |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 25%), Harde coating (2H) |
| Luminantie | 200 cd/m² (Typ.) |
| Contrast Ratio | 500 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) |
| Reactie | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Goede Weergave bij | 6 uur |
| Werkmodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Kleurdiepte | 262K 45%NTSC |
| Achtergrondverlichting | 8S4PWLED, 15K uur, Met LED Driver |
| Omtrek Vorm | Plat (PCBA Plat, T3.4~4.0mm) |
| Gebruikt voor | Laptop |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | eDP (1 Lane), 30 pins Connector |
| Voedingsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |