2026-03-28
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTN133AT09-K11 |
| Diagonale grootte | 13.3 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 800, WXGA 113PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 286.08 ((W) ×178.8 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 307.44 ((W) × 203.2 ((H) × 3.75 ((D) mm |
| Helderheid | 330 cd/m2 (Typ.) |
| Zienhoek | 60/60/70/70 (type) |
| Het beste zicht op | Om zes uur. |
| Kleuren weergeven | 262K 98%sRGB |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Vormstijl | Flat (PCBA Flat, T3.4~4.0mm) |
| Oppervlakte | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Contrastverhouding | 6001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactietijd | 16 (Type.) ((Tr+Td) |
| Typ van de lamp | 9S6P WLED, zonder bestuurder |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Laptop |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 6-bit), 30 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |