2026-04-08
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN133AT02-002 |
| Diagonale Afmeting | 13.3" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280(RGB)×800, WXGA 113PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 286.08(B)×178.8(H) mm |
| Randopening | - |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Responstijd | - |
| Kijkhoek | - |
| Bedrijfsmodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Ondersteunde Kleuren | 262K |
| Lichtbron | CCFL |
| Vormstijl | - |
| Ontworpen voor | Laptop |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | - |
| Interface Type | LVDS (1 kanaal, 6-bit) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C - |