2026-03-27
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN125HL02-302 |
| Diagonale Afmeting | 12.5" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 176PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 276.48(B)×155.52(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Omtrek(mm) | 290.5 × 180.9× 2.85 (H×V×D) |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 25%), Harde coating (3H) |
| Luminantie | 300 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 600 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Reactie | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Werkmodus | PLS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Kleurdiepte | 262K 50%NTSC |
| Achtergrondverlichting | 9S4PWLED, 15K uur, Met LED Driver |
| Omtrek Vorm | Slank (PCBA Plat, T≤3.2mm) |
| Gebruikt voor | Laptop |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | eDP (2 Lanes), HBR1 (2.7G/lane), 30 pins Connector |
| Voedingsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |