2026-04-14
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTN116HL02-H01 |
| Diagonale grootte | 11.6" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 (RGB) × 1080, FHD 190PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 256.32 ((W) × 144.18 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 270 (W) × 158.94 (H) × 4.7 (D) |
| Luminansie | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Ondersteunende kleur | 262K 50% NTSC. |
| Vormstijl | Slim (PCBA gebogen, T≤3,0 mm) |
| Framerate | 60 Hz |
| Behandeling | Verblinding (Haze 0%) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Operatiemodus | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Lichtbron | WLED, 15K uur, met LED driver. |
| Ontworpen voor | Laptop, iPad en tablet |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | eDP (2 Lanes) 30 pins Connector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |