2026-04-08
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTN116AT01-C01 |
| Diagonale grootte | 11.6" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 135PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 256.125 ((W) × 144 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Helderheid | - |
| Contrastverhouding | 5001 (type) (TM) |
| Zienhoek | - |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | - |
| Reactietijd | 8 (Type.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 262K |
| Typ van de lamp | WLED |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Vormstijl | - |
| Toepassing | Laptop |
| Signalinterface | LVDS (1 uur, 6 bits) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |