bedrijfscasussen over LTN101AT03-101 Samsung LCD-scherm Introductie tot de functies en parameters
Evenementen
Contacteer ons
chance
Contact opnemen
LTN101AT03-101 Samsung LCD-scherm Introductie tot de functies en parameters
Merken Samsung
Model P/N LTN101AT03-101
Diagonale grootte 10.1"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1366 ((RGB) × 768, WXGA 155PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 222.73 ((W) × 125.22 ((H) mm
Bezelopening 225.92 ((W) × 128.48 ((H) mm
Lijst Dim. 235 ((H) × 143 ((V) × 5.2 ((D) mm
Behandeling Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H)
Luminansie 200 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 3001 (min.) (TM)
Bekijk richting Om zes uur.
Reactietijd 16 (Type.) ((Tr+Td)
Zienhoek 45/45/15/30 (min.)
Operatiemodus TN, normaal wit, transmisief
Ondersteunende kleur 262K 45% NTSC
Lichtbron WLED [6S4P], 15K uur, met LED-driver
Vormstijl Klem (PCBA gebogen, T≥5,2 mm)
Ontworpen voor Laptop
Framerate 60 Hz
Aanraakpaneel Zonder
Interface type LVDS (1 ch, 6-bit), 40 pinsConnector
Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C