2026-03-18
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTN101AL02-L01 |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 800, WXGA 149PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 216.96 ((W) × 135.6 ((H) mm |
| Bezelopening | 220.8 ((W) × 139.2 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 241.86 ((H) × 149.2 ((V) × 5.2 ((D) mm |
| Behandeling | Hardcoating (2H), antireflectie |
| Luminansie | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 5001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 30 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Operatiemodus | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 262K 51%NTSC |
| Lichtbron | WLED, 10K uur, met LED-driver |
| Gewicht | 165 g (max.) |
| Ontworpen voor | Pad & Tablet |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (1 ch, 6-bit), 40 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |