2026-04-16
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTM340YP05 |
| Diagonale Afmeting | 34" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 3440(RGB)×1440 109PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 799.8(B)×334.8(H) mm |
| Randopening | - |
| Luminantie | 400 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 3000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Reactie | TBD ms |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Werkmodus | PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Kleurdiepte | 16.7M 100%sRGB |
| Achtergrondverlichting | WLED, 30K uur, Geen Driver |
| Massa | TBD |
| Gebruikt voor | Desktop Monitor、Gaming |
| Verversingssnelheid | 144Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | eDP Connector |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |