2026-03-31
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTM340YP04 |
| Diagonale grootte | 34" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 3440 ((RGB) × 1440 109PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 799.8 ((W) × 334.8 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Luminansie | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 30001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | - |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | PVA, meestal zwart, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 16.7M |
| Lichtbron | QLED |
| Gewicht | TBD |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | eDP (4 lijnen), 51 pinnen |
| Stroomvoorziening | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |