2026-04-13
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTM270HP02-W |
| Diagonale Afmeting | 27.0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 81PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 597.888(B)×336.312(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Omtrek(mm) | 613.03 × 359.51× 13.6 (H×V×D) |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 25%) |
| Luminantie | 300 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 3000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Reactie | 21 (Typ.)(G tot G) ms |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Werkmodus | PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Kleurdiepte | 16.7M 72%NTSC |
| Achtergrondverlichting | WLED, 30K uur, Geen Driver |
| Massa | 3.27Kg (Max.) |
| Gebruikt voor | Desktop Monitor、Gaming |
| Vernieuwingsfrequentie | 144Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (4 ch, 8-bit), 61 pins Connector |
| Voedingsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |