2026-04-14
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTM270HP01-G01 |
| Diagonale Afmeting | 27.0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 81PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 597.888(B)×336.312(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Luminantie | - |
| Contrastverhouding | 3000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Reactie | 14 (Typ.)(G tot G) ms |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Werkmodus | PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Kleurdiepte | 16.7M |
| Achtergrondverlichting | WLED, Geen Driver |
| Massa | - |
| Gebruikt voor | Desktop Monitor |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |