2026-03-26
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTM270DL11-C01 |
| Diagonale grootte | 27.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 608.6 ((W) × 348.3 ((H) × 16 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 15 (Type) (G tot G) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 100%sRGB |
| Typ van de lamp | WLED, 40K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 3.10 kg (max.) |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Signalinterface | LVDS (4 ch, 8-bit), 61 pins Connector |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |