2026-04-16
| Fabrikant | Samsung |
| Modelnaam | LTM270DL09 |
| Schermgrootte | 27,0 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI |
| Pixelindeling | RGB Verticale Stripe |
| Actief gebied | 596,736(B)×335,664(H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | - |
| Behandeling | - |
| Luminantie | 350 cd/m² (typ.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Reactie | 15 (typ.)(G tot G) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Bedrijfsmodus | PLS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Ondersteunde Kleuren | 16,7M 100% sRGB |
| Lichtbron | WLED, Zonder Driver |
| Massa | - |
| Gebruikt voor | Desktop Monitor |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (4 kanalen, 8-bit) |
| Voedingsspanning | 5,0V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |