2026-04-08
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTM270DL02-D02 |
| Diagonale Afmeting | 27,0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 596,736(B)×335,664(H) mm |
| Bezel Opening | 601,7(B)×340,7(H) mm |
| Omtrek Afm. | 630(H)×368,2(V)×17,1(D) mm |
| Behandeling | Glare (Haze 0%), Reflectie 1,5% (Typ.) |
| Luminantie | 300 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Responstijd | 12 (Typ.)(G tot G) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | PLS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Ondersteunde Kleuren | 16,7M 98%sRGB |
| Lichtbron | WLED [16S4P], 30K uur, Zonder Driver |
| Gewicht | 3,40 kg (Max.) |
| Ontworpen voor | Desktop Monitor |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Interface Type | LVDS (4 ch, 8-bit), 61 pins Connector |
| Voeding | 5,0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |