2026-04-06
| Fabrikant | Samsung |
| Modelnaam | LTM236FL02-Q01 |
| Schermgrootte | 23,6 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 3840(RGB)×2160, UHD 187PPI |
| Pixelindeling | RGB Verticale Stripe |
| Actief gebied | 521,28(B)×293,22(H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | - |
| Behandeling | - |
| Luminantie | - |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Responstijd | 14 (Typ.)(G tot G) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Bedrijfsmodus | PLS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Ondersteunde Kleuren | 16,7M 100% sRGB |
| Lichtbron | WLED, 30K uur |
| Massa | - |
| Gebruikt voor | Desktop Monitor |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | eDP (4 Lanes), 51 pins Connector |
| Voedingsspanning | 5,0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |