2026-04-07
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTM236FL01-201 |
| Diagonale grootte | 23.6" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 187PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 521.28 ((W) × 293.22 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 544.8 ((W) × 320,5 ((H) × 11 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Luminansie | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactie | 14 (type) (G tot G) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Kleurdiepte | 16.7M 100%sRGB |
| Achterlicht | 4 stringsWLED, 30K uur, Geen bestuurder |
| De massa | 2.86kg (max.) |
| Gebruikt voor: | Desktopmonitor |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | eDP (4 lijnen), 51 pinnen |
| Spanningsvoorziening | 5.0V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |