2026-04-14
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTM230HP04 |
| Diagonale Afmeting | 23.0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 95PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 509.76(B)×286.74(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Luminantie | - |
| Contrastverhouding | 3000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Responstijd | 17/8 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Ondersteunde Kleuren | 16.7M 72%NTSC |
| Lichtbron | |
| Gewicht | - |
| Ontworpen Voor | Desktop Monitor |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touch Panel | Zonder |
| Interface Type | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |