2026-03-28
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTM230HL03 |
| Diagonale Afmeting | 23.0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 95PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 509.76(B)×286.74(H) mm |
| Bezel Opening | 513.8(B)×290.8(H) mm |
| Omtrek(mm) | 534(B)×311.7(H)×13(D) |
| Luminantie | 250 (Typ.)(cd/m²) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Kleurdiepte | 16.7M 100% sRGB |
| Gewicht | 2.10Kgs (Max.) |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 35%), Harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Werkmodus | PLS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | 16 (Typ.)(Tr+Td), 12 (Typ.)(G naar G) ms |
| Achtergrondverlichting | 13S4P WLED , 30K uur , Geen Driver |
| Gebruikt voor | Desktop Monitor |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pins Connector |
| Voedingsspanning | 5.0V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |