2026-03-28
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTL123YL01-005 |
| Diagonale Afmeting | 12.3" |
| Paneeltype | Oxide TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2736(RGB)×1824 267PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 259.783(B)×173.189(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Luminantie | - |
| Contrastverhouding | 1400:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Responstijd | - |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | PLS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Ondersteunde Kleuren | 16.7M |
| Lichtbron | WLED, 12K uur |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Pad & Tablet |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchpaneel | Zonder |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |