2026-04-07
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTL120QL01-003 |
| Diagonale grootte | 12.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2160 ((RGB) × 1440 215PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 254.016(W) × 169.344 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 263.42 ((W) × 182.26 ((H) × 4.29 ((D) mm |
| Oppervlakte | Harde coating (2H) |
| Helderheid | - |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Afbeeldingsmodus | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 25/35 (max.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M |
| Typ van de lamp | 9S6PWLED, 12K uur, met LED Driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Vormstijl | - |
| Toepassing | Laptop, iPad en tablet |
| Signalinterface | eDP (4 lijnen), 40 pinnen |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |