2026-03-28
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTL097XL04-201 |
| Diagonale grootte | 9.7" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 768 ((RGB) ×1024, XGA 132PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 147.456 ((W) ×196.608 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 153 ((W) × 207.838 ((H) × 3.57 ((D) mm |
| Oppervlakte | Hardcoating (2H), antireflectie |
| Helderheid | 490 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 9001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Tf) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 71%NTSC |
| Typ van de lamp | 6S5PWLED, zonder bestuurder |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 105 ± 6 g |
| Toepassing | Pad & Tablet |
| Signalinterface | MIPI (4 data lanes), 34 pinnen |
| Inlaatspanning | 1.8/5.4/-5.4V (Type.) ((VDD3/VSP/VSN) |
| Milieu | Werktemperatuur: -25 ~ 60 °C; Bergingstemperatuur: -25 ~ 70 °C |