2026-03-13
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTL097QL01-A01 |
| Diagonale grootte | 9.7" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2048 ((RGB) × 1536, QXGA 264PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 196.608 ((W) × 147.456 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Luminansie | 420 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Reactie | 16 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Kleurdiepte | 16.7M |
| Achterlicht | WLED |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | Pad & Tablet |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | eDP (4 lijnen), FPC |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |