2026-03-31
| fabrikant | Samsun |
| Modelnaam | LTI550HN16 |
| schermgrootte | 55.0 inch |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 [FHD] 40PPI |
| Pixelconfiguratie | Verticale RGB-balken |
| Afbeeldingsgrootte | 1209.6 ((H) × 680,4 ((V) mm |
| fysieke dimensie | 1211.6 ((H) × 682.4 ((V) × 68.1 ((D) mm |
| oppervlaktebehandeling | Matte (Haze 25%), harde coating (2H) |
| Helderheid (cd/m2) | 500 cd/m2 (typisch) |
| Contrast | 40001 (type) (TM) |
| Optische modus | SVA, meestal zwart, transmisief |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactietijd | 8 (type) (G tot G) ms |
| Vernieuwingspercentage | 60 Hz |
| signaalsysteem | LVDS (2 ch, 8-bit), terminal, 51 pinnen |
| Voerspanning | 12.0V (type.) |
| Maximale rating | Bergingstemperatuur: -20 ~ 65 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |