2026-03-26
| fabrikant | Samsung |
| Model P/N | LTI550HN13 |
| Diagonale Afmeting | 55" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 40PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1209.6(B)×680.4(H) mm |
| Buitenafmetingen | 1213.5(B)×684.3(H) mm |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 44%) |
| Luminantie | 700 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 4000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Responstijd | 8 (Typ.)(G tot G) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | SVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Ondersteunde Kleuren | 16.7M 72% NTSC |
| Lichtbron | WLED, Met LED Driver |
| Naad | 3.7 mm (actief tot actief naad) |
| Ontworpen Voor | Videowall |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Interface Type | LVDS (2 ch, 8-bit) Connector |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 65 °C |