2026-03-31
| fabrikant | SAMSUNG |
| Modelnaam | LTI460HN13 |
| schermgrootte | 46 inch |
| Schermtype | a-Si TFT-LCD, liquid crystal module; |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD, 47PPI |
| Pixelconfiguratie | RGB verticale balken |
| Weergavegrootte | 1018.08(B)×572.67(H) mm |
| fysieke afmeting | 1020.02(B)×574.61(H)×68.1(D) mm |
| oppervlaktebehandeling | Mat (haze 25%), harde coating (2H) |
| Helderheid | 700 cd/m² (typ.) |
| Contrast | 4000:1 (typ.) (TM) |
| Beste hoek | Volledig zicht |
| Optische modus | SVA, normaal zwart, transmissief |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Responstijd | 8 (typ.)(G tot G) |
| Aantal kleuren | 16.7M, 100% sRGB |
| Achtergrondverlichtingstype | WLED, 50K uur, met LED-driver |
| Patchwork | 2.0 mm (actief tot actieve naad) |
| Toepassen op | multischerm |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchfunctie | Geen touch |
| signaalsysteem | LVDS (2 kanalen, 8-bit), 51 pinnen, terminal |
| Voedingsspanning | 12.0V (typ.) |
| Maximale beoordeling | Bedrijf: 0 ~ 50 °C; Opslag: -20 ~ 65 °C |