2026-03-27
| Fabrikant | SAMSUNG |
| Modelnaam | LTI370LN03 |
| Schermgrootte | 37" (Native bar) |
| Schermtype | LCM , a-Si TFT-LCD |
| Aantal pixels | 1920(RGB)×540 54PPI |
| Indeling | RGB Vertical Stripe |
| Actief gebied (mm) | 899.712 × 253.044 (H×V) |
| Omtrek (mm) | 914.92 × 280.844 × 36.4 (H×V×D) |
| Randgebied (mm) | 903.71 × 257.04 (H×V) |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 25%), Harde coating (3H) |
| Luminantie | 700 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 4000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Responstijd | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kleurdiepte | 16.7M 100% sRGB |
| Achtergrondverlichting | WLED , 50K uur , Met LED-driver |
| Massa | 4.70/5.00Kgs (Typ./Max.) |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Signaaltype | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins Connector |
| Max. Waarderingen | Opslagtemp.: -20 ~ 65 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |