2026-03-27
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTF550HJ03-A02 |
| Diagonale grootte | 55" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 40PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 1209.6 ((W) × 680,4 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst (mm) | 1247.6 × 719,9 (H×V×D) |
| Behandeling | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Reflectie 1.0% (Max.) |
| Luminansie | 450 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 6000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactie | 10 (Typ.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | S-PVA, meestal zwart, transmisief |
| Kleurdiepte | 16.7M 79% NTSC |
| Achterlicht | WLED, met LED-driver |
| De massa | 14.2/14.6 kg (type/max.) |
| Gebruikt voor: | Televisietoestellen |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (2 ch, 8-bit), 51 pinsConnector |
| Spanningsvoorziening | 12.0V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 65 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |