2026-04-14
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTA550HJ17 |
| Diagonale Afmeting | 55" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 40PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1209.6(B)×680.4(H) mm |
| Bezel Opening | 1217.6(B)×688.4(H) mm |
| Buitenafmetingen | 1237.4(B)×704.2(H)×27.9(D) mm |
| Oppervlak | Antiglare (Haze 2.3%), Harde coating (2H) |
| Helderheid | 350 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 5000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | S-PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Responstijd | 6 (Typ.)(G tot G) |
| Weergavekleuren | 1.07B 72%NTSC |
| Lamp Type | WLED, 35K uur, Zonder Driver |
| Frequentie | 120Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Paneel Gewicht | 17./23.0Kgs (Typ./Max.) |
| Toepassing | TV Sets |
| Signaal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit), 102 pins Connector |
| Ingangsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ;Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |