2026-03-27
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTA460HQ16 |
| Diagonale Afmeting | 46" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 47PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1018.08(B)×572.67(H) mm |
| Randopening | - |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | S-PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Responstijd | 8 (Typ.)(G tot G) |
| Weergavekleuren | 1.07B 70%NTSC |
| Lamp Type | WLED, 30K uur |
| Frequentie | - |
| Touchscreen | Zonder |
| Paneel Gewicht | - |
| Toepassing | TV Sets |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |