2026-03-27
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTA460HF03-T02 |
| Diagonale grootte | 46" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 47PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 1018.08 ((W) × 572.67 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 30001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 10/6 (Type.) ((Tr/Td), 6 (Type.) ((G tot G) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | S-PVA, meestal zwart, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 72% NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Televisietoestellen |
| Framerate | 120 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (4 ch, 10-bit), 92 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 12.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |