2026-03-31
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTA400HM04 |
| Diagonale Afmeting | 40" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 55PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 885.6(B)×498.15(H) mm |
| Randopening | - |
| Helderheid | - |
| Contrastverhouding | 4500:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | S-PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Responstijd | 8 (Typ.)(G tot G) |
| Weergavekleuren | 1.07B 72%NTSC |
| Lamp Type | CCFL |
| Frequentie | - |
| Touchscreen | Zonder |
| Paneel Gewicht | - |
| Toepassing | TV Sets |
| Signaalinterface | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Ingangsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ;Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |