2026-03-27
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSM340YP03-M01 |
| Diagonale grootte | 34" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3440 ((RGB) × 1440 109PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 797.22 ((W) × 333.72 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 810.02 ((W) × 347.82 ((H) × 1.11 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 25%) |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 30001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | PVA, meestal zwart, transmisief |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 16 (Type.) ((Tr+Td) |
| Glasdiepte | 0.40+0.40 mm |
| Transmissiviteit | 20,6% (Type.) (met polarisator) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 68% NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COF Ingebouwde 12 bronchips |
| Gewicht van het paneel | 700/770 g (type/max.) |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Signalinterface | eDP (4 lijnen), 51 pinnen |
| Inlaatspanning | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |