2026-04-07
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSM340YP01 |
| Diagonale Afmeting | 34" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3440(RGB)×1440 109PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 797.22(B)×333.72(H) mm |
| Randopening | - |
| Buitenafmetingen | 807.22(B)×346.02(H)×1.3(D) mm |
| Oppervlak | Antireflectie (Haze 25%) |
| Helderheid | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 3000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Responstijd | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Glasdiepte | 0.50+0.50 mm |
| Transmissiviteit | 2.6% (Typ.)(met Polarizer) |
| Weergavekleuren | 16.7M 72%NTSC |
| Lamp Type | Geen B/L |
| Frequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC | COF Ingebouwd 12 bron + 8 gate chips |
| Paneel Gewicht | 770g (Max.) |
| Toepassing | Desktop Monitor |
| Signaalinterface | eDP (4 Lanes), 61 pins Connector |
| Ingangsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |